Arama العربية 中文 EN

KURUMSAL

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz: Güven ve Kalite

En iyi kaliteye odaklanan güvenilir iş modelimiz doğrultusunda, ürünlerimizin dalından toplanması, paketlenmesi ve müşterilerimize ulaşmasına kadar tüm süreçte sürdürülebilir değer yaratmak.

Vizyonumuz: Dünya çapında sürdürülebilirlik.

Değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ürün kalitemizi en üst seviyede tutmak, maksimum şeffaflık değerimizle birlikte, ürün işleme süreçlerimizi sürekli geliştirerek dünya çapında sürdürülebilir kalite elde etmek.

1979´dan Beri

1979 yılında, Siirt´te lokal bir aile şirketi olarak kurulan Aydın Kuruyemiş, ilerleyen yıllarda yönetim merkezini, dünya şehri İstanbul´a taşımıştır. Bugün, Türkiye´nin dört bir köşesindeki fabrikalarında üretimini sürdüren Aydın Kuruyemiş, başarılarla dolu geçmişi, kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla sektörün yurt içi ve yurt dışında aranan firmaları arasında önemli bir yere sahiptir.

Bir aile şirketi olarak 1979 yılında Siirt´te kurulan Aydın Kuruyemiş, ilerleyen yıllarda yönetim merkezi olarak dünya şehri İstanbul´u seçti. Bugün Türkiye´nin dört bir yanındaki fabrikalarında üretimini sürdüren Aydın Kuruyemiş, başarılarla dolu geçmişiyle yurt içi ve yurt dışında sektörünün en önemli firmalarından biri.

Yatırımlarını her geçen gün büyüten,  iş hacmini istikrarlı bir şekilde gelişirken Aydın Kuruyemiş´ in Gaziantep, Siirt, Mersin, Ankara ve İzmir illerinde bölge müdürlükleri bulunuyor. Siirt, İstanbul, Mersin, Gaziantep ve Sakarya (Hendek) fabrikalarında toplam 100.000 metrekareyi aşan kapalı alanda 1000’i aşkın deneyimli personeliyle üretim yapan Aydın Kuruyemiş, fabrikalarında, şu an mevcut olan en gelişmiş işleme teknolojilerini kullanıyor.

Aydın Kuruyemiş, dünya çapındaki müşterilerine en doğal lezzeti, en sağlıklı koşullarda ulaştırabilmek için gıda standartları ve gıda güvenliği koşullarını harfiyen yerine getirerek üretim yapıyor.

Dünya üzerinde 57´yi aşkın ülke ile ticari faaliyetlerini sürdüren şirket, bugün dünya çapında geniş bir pazarlama, satış ve dağıtım ağına sahip.

Aydın Kuruyemiş´ in dünya pazarında lider firmalar arasında, yerini her yıl daha üst sıralara taşımasının temelinde, kaliteden hiç bir zaman taviz vermeyen, konusunda uzman ve yetişmiş personel istihdamı, AR-GE çalışmalarıyla yüksek teknolojiyi çok daha verimli kullanan yönetim anlayışı bulunuyor.

Aydın Kuruyemiş hedeflerine, ilk günkü heyecanla ve değerlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak ilerliyor.

Üretim Süreci

Kalite

İşleme

Tesislerimizdeki rakipsiz işleme yaklaşımının sonucu olarak, ürünlerimizdeki tazelik, zenginlik ve ayırt edici lezzetler Aydın Kuruyemiş kalitesinin dünya çapında tanınmasını sağlamıştır. Fabrikalarımız, güncel teknolojiyle en verimli sıralama, sınıflandırma, işleme, kavurma, kızartma, ve paketleme yöntemlerine sahip olup, binlerce ton kuruyemiş üretmemizi sağlayan en gelişmiş işleme yetkinliğine sahiptir.

Kalite

Paketleme

Ürünlerimiz ambalajlandıktan sonra, soğuk hava depolarımızda muhafaza edilerek, piyasaya sürülünceye kadar korunur. Aydın Kuruyemiş, vakum, doypack, silpack, multivac, oturak ve yastık ambalaj gibi çok çeşitli şekillerde ambalajlanmış ürünler sunmaktadır.

Kalite

Ürün Güvenliği ve Kalite

Aydın Kuruyemiş üretim süreçlerini belirlerken uluslararası kalite standartlarını göz önünde bulundurmaktadır. Bu sayede dünya pazarında aranan en önemli sertifikaları almaya hak kazanmıştır ve global standartlar çerçevesinde üretim yapmaya devam etmektedir.

TESİSLERİMİZ

Yatırımlarını her geçen gün büyüten, iş hacmini istikrarlı bir şekilde genişleten Aydın Kuruyemiş´ in İstanbul merkeze bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren; Gaziantep, Siirt, Mersin, Ankara ve İzmir illerinde Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİERİ

TESİSLERİMİZ

Bunun yanı sıra Siirt, İstanbul, Mersin, Gaziantep ve Sakarya (Hendek) fabrikalarında toplam 100.000 metrekareyi aşan kapalı alanda 500’ü aşkın deneyimli personeli ile üretimlerini gerçekleştirmektedir.

İLETİŞİM BİLGİERİ